Depilacja LYCON

Home / Depilacja LYCON

Dlaczego LYCON?

System depilacji Lycon to perfekcyjna gładkość, ekskluzywność oraz relaksujące działanie na zmysły.

Z systemem Lycon nie musisz się już martwić o podrażnioną czy zaczerwienioną skórę po zabiegu, nawet gdy wykonujesz depilację okolic wrażliwych, takich jak twarz, pachy czy bikini. Dlaczego? Ponieważ do produkcji wosków Lycon używa się najwyższej jakości naturalnych żywic oraz wosku pszczelego. Ich niska temperatura topnienia, elastyczność oraz wyjątkowa delikatność zapewniają odżywienie i pielęgnację nawet najbardziej wrażliwej skóry. Unikalny sposób wykonywania zabiegu, szeroka gama uzupełniających go produktów oraz pobudzająca zmysły aromaterapia są istotnym dopełnieniem proponowanego przez nas systemu depilacji.

Zastosowane kosmetyki przygotowujące skórę do depilacji, jak i te po samym zabiegu, opóźniają wzrost włosków, zapobiegają ich wrastaniu i sprawiają, że z każdą kolejną depilacją, stają się słabsze.

Lycon zapewnia trwałą i delikatną depilację. nawet najdelikatniejszych obszarów, takich jak bikini, czy twarz.

Przeciwwskazania:

  • stany zapalne skóry (trądzik),
  • żylaki, siniaki, świeże blizny, skaleczenia,
  • owłosione pieprzyki i inne wykwity skórne wystające ponad jej powierzchnię,
  • poparzenie słoneczne, podrażnienie, wysypka, a także schorzenia typu łuszczyca, rybia łuska,
  • skóra po zabiegach medycyny estetycznej (np. zabiegi ostrzykiwania toksyną botulinową, wypełniania kwasem hialuronowym, nici) oraz zabiegi kosmetyczne złuszczające miejscowo skórę (np. pilingi chemiczne, kwasy AHA, mikrodermabrazja itp.),
  • osoby, które przez ostatnie pół roku zażywały doustnie retinoidy bądź są w trakcie ich zażywania.