Age Lumina TEN Science

Home / Age Lumina TEN Science

TEN – AGE LUMINA – BRIGHTENING

To zabieg oparty na złuszczaniu kwasami, których skład jest dobierany dokładnie do potrzeb Twojej skóry.

Podobnie jak zmarszczki i utrata jędrności skóry, plamy są widoczną oznaką wieku. Przebarwienia pojawiają się zwykle na dłoniach, twarzy, szyi i dekolcie, czyli na częściach ciała najczęściej poddawanych działaniu słońca.

Linia AGELUMINA to kosmetyki przywracające skórze nieskazitelny wygląd. Nasycone składnikami o działaniu odmładzającym, złuszczającym, regenerującym i rozświetlającym dają widoczne i długotrwałe efekty. Polecane dla osób chcących przywrócić swojej skórze naturalny, młody wygląd pozbawiony widocznych oznak starzenia.

Do wyboru mamy 3 kwasy:

TEN SCIENCE – kwasy oczyszczające

AGE LUMINA PURITY BLEND IMP

Działa oczyszczająco, złuszczająco i odmładzająco. Polecany do skóry normalnej, dojrzałej i mieszanej. Zawiera kwasy Flower AHA Age (kwasy organiczne z kwiatu African Hibiscus Sabdariffa, w tym kwas pirogronowy, cytrynowy, winowy, jabłkowy, szczawiowy, askorbinowy, protokatechowy i hibiskusowy) i salicylowy, Sea-Age Protein, wit. PP, C i E .

TEN SCIENCE – kwasy odmładzające

AGE LUMINA YOUTH BLEND AGE

Działa odmładzająco, przeciwutleniająco i złuszczająco. Polecany do skóry normalnej i dojrzałej. Zawiera kwasy Flower AHA Age (kwasy organiczne z kwiatu African Hibiscus Sabdariffa, w tym kwas pirogronowy, cytrynowy, winowy, jabłkowy, szczawiowy, askorbinowy, protokatechowy i hibiskusowy) i elagowy, karnozynę, likopen, Sea-Age Protein, wit. A i E.

TEN SCIENCE – kwasy rozjaśniające

AGE LUMINA BRIGHT BLEND LUX

Działa rozjaśniająco, rozświetlająco, złuszczająco i odmładzająco. Polecany do skóry normalnej, dojrzałej i matowej. Zawiera kwasy Flower AHA Age (kwasy organiczne z kwiatu African Hibiscus Sabdariffa, w tym kwas pirogronowy, cytrynowy, winowy, jabłkowy, szczawiowy, askorbinowy, protokatechowy i hibiskusowy), fitowy i glikolowy, ekstrakt z lukrecji, Sea-Age Protein, wit. A i C.

Po eksfoliacji indywidualnie dobranymi kwasami, nakładany jest preparat 2 w 1, który zawiera mieszankę kwasów i aktywnych składników o działaniu przeciwstarzeniowym, złuszczającym i rozjaśniającym. Może być stosowany codziennie do głębokiego oczyszczania twarzy lub jako maska rozjaśniająca raz w tygodniu. Zawiera masło shea, kwas glikolowy, elagowy, fitowy i Flower AHA Age, Sea-Age Protein, witaminę PP, A, C i E.